רילוקינג סטייל

רילוקינג סטייל

תהפוך/י לגבר, לאשה שאת/ה באמת רוצה.

תתלבש/’ כפי שאת/ה רוצה שיתרשמו ממך

תהיי טבעי/ת ,מושכ/ת עם ביטחון מלא במה שאת/ה משדר לעולם

זה האתגר שלי.


רק שאלו את עצמכם...

  1. כמה בגדים עומדים בארון שאת/ה לא אוהב/ת  עם הרגשת אשם שאת/ה לא לובש/ת אותם, כי את/ה מרגיש שהם לא נראים עליך כמו שהיית רוצה?
  2. כמה איפור יש לך שאת לא משתמשת או שאת לא יודעת מה לעשות איתו?
  3. שאלת את עצמך למה ישנם פריטים שאת/ה לובש כל הזמן?

 

הרילוקינג אנד מייקאובר יתן לך את כל התשובות.

 
אין לזה מחיר, זה פשוט ישנה לך את החיים יום יום.

ישנה איך שאת/ה רואה את עצמך ואת האחרים.

לימוד המבנה גוף שלך וכל הפוטנציאל שבך. לכל אחת מאיתנו ניתן לנצל את הנתונים שלו מבלי יוצא מין הכלל. כל מבנה והמשחק שלו, באו ללמוד את הכללים!

הטריקים להשתמש בבגד לשיפור אישי.

אנחנו כל כך מסתבכים עם בגדים! וכל כך רואים את זה מבחוץ !

עם לימוד פרינציפים ואלמנטים של סטייל לא תכיר/י יותר את ההתלבטויות, האי סיפוק והתופעה של לקנות עוד ועוד מבלי להיות ממש מרוצה מאיך שאת/ה נראה/ת.

אני מבטיחה להקל ,להביא אותך למראה הנכון בשבילך, לצבעים,למבנה ולסגנון שלך בתקציב שלך!

תן/י לי צ’אנס ואראה לך מה זה שינוי והצלחה.

תקרא/י מה עדויות אומרים, על מה שעברו ברילוקינג אנד מייקאובר

ללורן היקרה !                                                                                   

 

ברצוני להודות לך מקרב לך על ייעוץ הסטיילינג שנתת לי .

 

לפני שהגעתי אלייך הייתי בטוחה שאני מתלבשת ומתאפרת נכון, וציפיתי לקבל רק ’ליטוש’ קטן. לאחר האבחון והייעוץ שקיבלתי ממך הבנתי כמה טעויות עשיתי !!!

למשל, הייתי בטוחה שאודם כהה מתאים לי, ואת לימדת אותי שהוא מקטין את השפתיים ! או שלמשל לבשתי מכנסי 7/8 כי חשבתי שהן מרזות אותי, אבל את הראית לי שהן דווקא ’מקצרות’ אותי ! תמיד היה לי ברור כבלונדינית ששחור זה הצבע שלי, ואילו את ממש הראית לי מול הראי כמה הצבע השחור גורם לדיסהרמוניה עם הצבעים שלי וכמה עדיף לי להתלבש על בסיס הצבע החום.

היו לי כל כך הרבה תובנות ואסימונים’ שנפלו לי !!!

ובנוסף להמלצות היישומיות עצמן, רציתי להודות לך גם על הדרך הנעימה שבה העברת אותן- בעדינות ובנועם, תוך כבוד והשתדלות לא לפגוע... כמו כן, לא הסתפקת רק להעביר לי את הידע, אלא שממש ’בחנת’ אותי לראות אם אכן למדתי והפנמתי אותו - כדי שאוכל בעתיד ליישם אותו בעצמי ללא עזרתך !!

 

תודה מקרב לב,

 ד"ר יערית בוקק-כהן

 

לורן שלום,

כל חיי הייתי בולטת מאוד בשל גובהי. תמיד משכתי תשומת לב, אבל הגובה היה הסיבה העיקרית לכך.

מאז שסיימתי אצלך את ה"סטאז’", ניגלה בפני עולם חדש!

היום אני מושכת תשומת לב לא רק בשל גובהי, אלא בעיקר ובזכות ה-Makeover שעברתי בהדרכתך ובעזרתך.

 

בהרמוניית הצבעים למדתי באילו צבעים עלי לבחור בכל תחום-בגדים, נעליים, תכשיטים ושיער. קיבלתי פלטה אישית עם צבעים, שאני דואגת לשמור בתיק למקרים שאקלע לאיזו חנות...

ברילוקינג פנים הבנתי איזו תספורת אני צריכה, את צבעה וצורתה. ואם עד היום התאפרתי וחשבתי שאני עושה עבודה "בסדר", אז אחרי השיעור הזה קלטתי שאני לא "בסדר", אלא ממש לא בסדר. גיליתי עולם ומלואו. למדתי שהצבעים שחשבתי שהם לא טובים עבורי, הם אלו שדווקא מחמיאים לי בצורה הכי יפה שיכולה להיות. אנשים התחילו לשאול אותי מה קרה שהתאפרתי היום, ואני לא ידעתי איך להשיב לכך, כי מאז ומתמיד התאפרתי, אבל מסתבר שפשוט לא ראו זאת.

ואז הגיע הסטייל- וזו כבר לגמרי הייתה מהפיכה! שלושת רבעי הבגדים מהארון היקר שלי נמסרו לצדקה לאחר שיעור זה. כל מה שהייתי צריכה לא להבליט עד היום הבלטתי ולהיפך. ואני תמיד חשבתי שאני עושה עבודה טובה. ושוב-הסתבר כי ההיפך הוא הנכון. הרגליים נראו קצרות מדי, החזה קטן מדי והאגן גדול מדי. מיותר לציין כי מיד לאחר השיעור ועדיין, אני כמעט כל שבוע קונה בגד חדש. תמיד דואגת לצבע, לשילוב עם בגדים אחרים, לאורך המכנסיים והשרוולים. הכול צריך להיות טיפ-טופ. והמחמאות לא אחרו להגיע. 

 

אני המשכתי הלאה והלכתי "כל הדרך" – לקחתי בנוסף שני שיעורים: הראשון בנושא תקשורת חזותית , שהתמקד בשפת גוף, יציבה והבעה בע"פ. השיעור כלל גם תרגול באמצעות הקלטה בוידיאו וניתוח ההתנהגות. אחרי שראיתי את עצמי הבנתי מה עשיתי טוב ומה לא. עכשיו אני תמיד מקפידה וחושבת על עצמי, ועל איך שאני נראית מהצד.

השיעור השני והאחרון היה בנושא של כללי אירוח. השיעור כלל את "חוקי" המארח והאורח-בבית ובמסעדה. חשוב במיוחד עבור אנשים שרוצים להתנהג כראוי בחברה, בייחוד בפגישות עסקים בארץ ובחו"ל.

 

לורן, אני מודה לך מקרב לב. היה לי כיף גדול להגיע אלייך כל שבוע. זה היה ה-Fun של ימי שישי שלי. נתת את כל כולך, ופינה חמה בליבי כבר יש לך.... J

 מאחלת לך המון בהצלחה בהמשך דרכך.

 תודה,

 מיכל לזרוביץ’-הרשקו

 

תתקשרו כבר עכשיו, פגישת הכרות חינם: 035440526 או 0543974882

 

לווי שופינג:

שירות זה ניתן רק לאחר שעברו יעוץ של סטייל מקודם.

חוויה בלתי נשכחת, עוד טיפים והנחיות לבחירה לפי חוקים מוגדרים.

פתאום זה הופך להיות כיף לעשות קניות! כשאת/ה יודע/ת מה את/ה מחפש/ת, את/ה מוצא, בלי נדר.