סיפורי הצלחה

הי לורן

את המכתב הזה אני כותבת היום, יום שישי, בסיום אחד השבועות הכי נפלאים בחיי!!

זה אולי נשמע קצת מוגזם אבל- זה אכן כך, היו לנו ארבעה מפגשים מרתקים, וכל נושא ההרמוניה שאת מדברת עליו כאן באתר שלך, פשוט עובד לגבי נהדר, אני נהנית להסתכל על עצמי במראה ואני שמה לב לסובבים אותי שלא מפסיקים להסתכל.

אני מקבלת מחמאות על המראה שלי ולא תאמיני, אבל פתאום הנוכחות שלי כל כך חזקה ובולטת!

לורן, אני מודה לך על הכל, עשית עבודה מדהימה, זו הייתה ההוצאה הכי משתלמת בארבעים שנותיי וכל מי שמתלבטת אפילו קצת, שתלך על זה בלי לחשוב פעמיים, קורים לי דברים מדהימים!!

איך כתבת בלוגו שלך באתר? My job is you אכן כך הרגשתי במפגשים שלנו, והובלת אותי למקומות שלא ידעתי שאגיע אליהם אי פעם.

תודה על הכל!

איילת

פתח תקווה

 


ללורן שלום,

קודם כל תודה! תודה! ושוב תודה! אצלי הכל התחיל ממתנת יום הולדת לבתי שרון(מתנה מומלצת במיוחד שגורמת להרבה שמחה וגם חווית למידה מדהימה). הסדנא שהזמנו לשרון הפכה לשעור מאלף לכולנו. בדרכך המקצועית והנעימה לימדת לבחור בצבעים שמחמיאים, שכנעת בעדינות וגם נוכחנו בכך שחלק גדול מהצבעים ש"מוצאים חן ואנחנו אוהבים" לא תמיד מדגישים את הנקודות שכדאי להדגיש לקבלת מראה מושלם והרמוני. המשכת להדריך כיצד להבליט או לטשטש אזורים בגוף על ידי סגנון לבוש מתאים וכך לייצור צללית מחמיאה ביותר.שמענו על סגנונות שונים אשר בעזרתם ניתן לשדר מראה רצוי, ו שמענו על עשרות "טיפים קטנים" שמובילים לתוצאות גדולות ומדהימות. לאחר התחלה כזאת, בעוד שרון מתחילה ליישם את כל התורה החדשה, היה ברור שהמשך יבוא וכך עברתי גם אני הדרכה אישית ולאחריה מסע קניות משותף איתך – חוויה שכל אישה יכולה רק לקנא (או לרוץ ולעבור אותו אתך). היום, לאחר התהליך שכלל גם הדרכה באיפור, אני מרגישה נפלא, בכל בוקר אני מתלבשת בתענוג. אני יודעת איך להיראות טוב יותר ובעיקר בגילי עם קצת עודף משקל ובטן לא ממש שטוחה כמו פעם, אני יודעת איך לטשטש אזורים מסויימים. מאז קבלתי מחמאות רבות, חברותי חשבו שרזיתי, שחזרתי מחופשה וכו. אפילו בעלי "רואה" את השנוי ומתפעל שנוי של מלתחה שלמה הוא תהליך לא קצר, בעיקר אם לא מחליפים מיד והכל לפי הדרך החדשה, אבל היום לאחר ההדרכה שקבלתי ממך לורן, אני יודעת מה להוסיף ואיך להשתמש לפחות בחלק מהבגדים שלי ובנוסף, כל קניית בגד חדש הפכה למשהו קל ומהנה כי אני יודעת בדיוק מה הסגנון ואיזה צבעים לחפש. אני רוצה להוסיף שגם לפני כן ההופעה שלי לא היתה גרועה אבל נהגתי ללבוש צבעים שהיו פחות טובים עבורי וגם סגנון הבגדים יצר מראה הרבה פחות מחמיא. היום למדתי להשתמש בחגורות מתאימות, ואפילו על תכשיטים, משקפיים, נעליים וצעיפים דברנו. אני ממליצה בחם לכל אישה לעבור תהליך דומה איתך. הידע שלך, הסבלנות והרצון להביא לתוצאות הכי טובות ראוי להערכה וזה בנוסף לחלק הנעים שבבלוי הזמן איתך. ושוב תודה משתינו בהערכה רבה חוה סנטו

בוקר טוב (אירית)
בוקר טוב לורן,
רציתי להודות לך על חויית הקניות בהדרכתך, זה בהחלט היה יום מרתק.
בוקר טוב (אירית)
מאחלת לך הצלחה בהמשך ובטוחה שעוד הרבה אנשים יהנו מהכשרון והמקצועיות שלך.
להתראות,
איריתTODA (ליאת)
לורן
אני מבקשת להודות לך על סדנת ה- Relooking המדהימה שעברתי אצלך.
אין ספק שההרגלים שלי השתנו אחרי הסדנא, אני חושבת כל הזמן במונחים של: קלאסי וילדותי.
כמו שהבטחת לי אני לא מסוגלת ללבוש את אותם בגדים שלבשתי קודם, קולך מהדהד באוזניי...
יום בלי מייק אפ הפך אצלי ליום של בית...אני בוחנת בגדים ונעליים בצורה אחרת וזה בהחלט עובד!
השבוע בעבודה אחת העובדות שלי אמרה שכשהיא מסתכלת עלי היא ישר חושבת טיפוח...
משפט כזה לא היה נאמר בהקשר אלי אלמלא את!
המון תודה על הסבלנות, הנכונות, הרצון האמיתי שלך לגרום אצלי לשינוי.
אני בהחלט חבה לך את השילוב הנכון בין קריירה להופעה.
בודאי עוד אמשיך להיעזר בשירותיך גם בעתיד
ובהחלט ממליצה ואמליץ לכל חבריי ומכריי לחוות תהליך זה של התאמה
בין אישיות, קריירה ונוכחות בקיצור Relooking
המון תודה על הכל
לי-את כהןFriendship’s way (Betty)

אני ממש מייסמת את ה"סטייל" - קניתי ג’נס חדשים וכמה חולצות (מאוד בזול 50ש"ח
לכל אחד בגולף’) שכבר לבשתי מספר פעמים ולכן זה מאוד כדאי. אני גם קניתי זוג
נעליים עם עקב של בערך 9 ס"מ ואני סוף סוף מתחילה להתרגל אליהם. קניתי גם
חגורה יפה בשחור. פתאום מספר מכנסיים שלא הייתי לובשת נראים טוב אלי. לורן,
אנשים שמים לב לשינוי בסטייל ומאוד מחמאים לי. הרבה אנשים אומרים שרזיתי :)
וזה מאוד מצחיק בגלל המצב הנוכחי שלי. ובאמת, לא רזיתי זה פשוט נראה ככה בגלל

שהתחלתי להתלבש יותר מתאים לגוף שלי
המלצה (מיכל)
לורן שלום,
כל חיי הייתי בולטת מאוד בשל גובהי. תמיד משכתי תשומת לב, אבל הגובה היה הסיבה העיקרית לכך.
מאז שסיימתי אצלך את ה"סטאז’", ניגלה בפני עולם חדש!
היום אני מושכת תשומת לב לא רק בשל גובהי, אלא בעיקר ובזכות ה-Makeover שעברתי בהדרכתך ובעזרתך.
בהרמוניית הצבעים למדתי באילו צבעים עלי לבחור בכל תחום-בגדים, נעליים, תכשיטים ושיער. קיבלתי פלטה אישית עם צבעים, שאני דואגת לשמור בתיק למקרים שאקלע לאיזו חנות...
ברילוקינג פנים הבנתי איזו תספורת אני צריכה, את צבעה וצורתה. ואם עד היום התאפרתי וחשבתי שאני עושה עבודה "בסדר", אז אחרי השיעור הזה קלטתי שאני לא "בסדר", אלא ממש לא בסדר. גיליתי עולם ומלואו. למדתי שהצבעים שחשבתי שהם לא טובים עבורי, הם אלו שדווקא מחמיאים לי בצורה הכי יפה שיכולה להיות. אנשים התחילו לשאול אותי מה קרה שהתאפרתי היום, ואני לא ידעתי איך להשיב לכך, כי מאז ומתמיד התאפרתי, אבל מסתבר שפשוט לא ראו זאת.
ואז הגיע הסטייל- וזו כבר לגמרי היתה מהפיכה! שלושת רבעי הבגדים מהארון היקר שלי נמסרו לצדקה לאחר שיעור זה. כל מה שהייתי צריכה לא להבליט עד היום הבלטתי ולהיפך. ואני תמיד חשבתי שאני עושה עבודה טובה. ושוב-הסתבר כי ההיפך הוא הנכון. הרגליים נראו קצרות מדי, החזה קטן מדי והאגן גדול מדי. מיותר לציין כי מיד לאחר השיעור ועדיין, אני כמעט כל שבוע קונה בגד חדש. תמיד דואגת לצבע, לשילוב עם בגדים אחרים, לאורך המכנסיים והשרוולים. הכל צריך להיות טיפ-טופ. והמחמאות לא אחרו להגיע.
אני המשכתי הלאה והלכתי "כל הדרך" – לקחתי בנוסף שני שיעורים: הראשון בנושא תקשורת חזותית , שהתמקד בשפת גוף, יציבה והבעה בע"פ. השיעור כלל גם תירגול באמצעות הקלטה בוידאו וניתוח ההתנהגות. אחרי שראיתי את עצמי הבנתי מה עשיתי טוב ומה לא. עכשיו אני תמיד מקפידה וחושבת על עצמי, ועל איך שאני נראית מהצד.
השיעור השני והאחרון היה בנושא של כללי אירוח. השיעור כלל את "חוקי" המארח והאורח-בבית ובמסעדה. חשוב במיוחד עבור אנשים שרוצים להתנהג כראוי בחברה, בייחוד בפגישות עסקים בארץ ובחו"ל.
לורן, אני מודה לך מקרב לב. היה לי כיף גדול להגיע אלייך כל שבוע. זה היה ה-Fun של ימי שישי שלי. נתת את כל כולך, ופינה חמה בליבי כבר יש לך.... J
מאחלת לך המון בהצלחה בהמשך דרכך.
תודה,
מיכל לזרוביץ’-הרשקו
thanks (hava)

ללורן שלום,

קודם כל תודה! תודה! ושוב תודה!

אצלי הכל התחיל ממתנת יום הולדת לבתי שרון(מתנה מומלצת במיוחד שגורמת להרבה שמחה וגם חווית למידה מדהימה).

הסדנא שהזמנו לשרון הפכה לשעור מאלף לכולנו.

בדרכך המקצועית והנעימה לימדת לבחור בצבעים שמחמיאים, שכנעת בעדינות וגם נוכחנו בכך שחלק גדול מהצבעים ש"מוצאים חן ואנחנו אוהבים" לא תמיד מדגישים את הנקודות שכדאי להדגיש לקבלת מראה מושלם והרמוני. המשכת להדריך כיצד להבליט או לטשטש אזורים בגוף על ידי סגנון לבוש מתאים וכך לייצור צללית מחמיאה ביותר.שמענו על סגנונות שונים אשר בעזרתם ניתן לשדר מראה רצוי, ו שמענו על עשרות "טיפים קטנים" שמובילים לתוצאות גדולות ומדהימות.

לאחר התחלה כזאת, בעוד שרון מתחילה ליישם את כל התורה החדשה, היה ברור שהמשך יבוא וכך עברתי גם אני הדרכה אישית ולאחריה מסע קניות משותף איתך – חוויה שכל אישה יכולה רק לקנא (או לרוץ ולעבור אותו אתך).

היום, לאחר התהליך שכלל גם הדרכה באיפור, אני מרגישה נפלא, בכל בוקר אני מתלבשת בתענוג. אני יודעת איך להיראות טוב יותר ובעיקר בגילי עם קצת עודף משקל ובטן לא ממש שטוחה כמו פעם, אני יודעת איך לטשטש אזורים מסויימים. מאז קבלתי מחמאות רבות, חברותי חשבו שרזיתי, שחזרתי מחופשה וכו. אפילו בעלי "רואה" את השנוי ומתפעל

שנוי של מלתחה שלמה הוא תהליך לא קצר, בעיקר אם לא מחליפים מיד והכל לפי הדרך החדשה, אבל היום לאחר ההדרכה שקבלתי ממך לורן, אני יודעת מה להוסיף ואיך להשתמש לפחות בחלק מהבגדים שלי ובנוסף, כל קניית בגד חדש הפכה למשהו קל ומהנה כי אני יודעת בדיוק מה הסגנון ואיזה צבעים לחפש.

אני רוצה להוסיף שגם לפני כן ההופעה שלי לא היתה גרועה אבל נהגתי ללבוש צבעים שהיו פחות טובים עבורי וגם סגנון הבגדים יצר מראה הרבה פחות מחמיא. היום למדתי להשתמש בחגורות מתאימות, ואפילו על תכשיטים, משקפיים, נעליים וצעיפים דברנו.

אני ממליצה בחם לכל אישה לעבור תהליך דומה איתך. הידע שלך, הסבלנות והרצון להביא לתוצאות הכי טובות ראוי להערכה וזה בנוסף לחלק הנעים שבבלוי הזמן איתך.

ושוב תודה משתינו

בהערכה רבה

חוה סנטו
חוויה (אורית קאשי)
היי לורן,

רציתי להודות על החוויה שעברתי.
חוויה שבה למדתי לנצל את הפוטנציאל שבי, החל מהצבעים המתאימים לי ביותר,
הגזרות, האיפור וכמובן צבע השיער.
היה לי כייף לגלות שאפשר להיראות אחרת, עם העזרה וההכוונה המקצועית שלך.

מה שבטוח, שעכשיו אני אדע מה מתאים לי!!!hope u like it (Doro)

Do you know these women? You see them on the street and they look just great, somehow special without showing off. Well, now I would bet that they’ve been to some counseling, most likely at Lauren’s.

I came to her for help six months after the birth of my second baby. Two great boys in not even two years. Years full of happiness but also filled with the hope to finally get rid of the pregnancy-clothes and feel really pretty again.

But even though I managed to be nearly back to the original weight, nothing, no matter if new or old, seemed to fit me. I don’t have to tell you what this did to my self confidence..

The first meeting with her was pure fun and happiness.

What impressed me most was, that there is really somebody who can show me colors which make me look younger and more beautiful. And she didn’t only talk, she proofed it right in front of my eyes.

Later on, let’s be honest, there were times when I thought she just might be insane. In my case it was the minute she told me to have the focus of attention in future on my belly.

Exactly that part of the body I was desperatly trying to hide my whole life long.

But believe me all this is forgotten when you finally follow her strict advice.

Friends will ask you how you managed to look so much younger and slimmer.And more men than you ever thought will start to flirt with you... although this is the part my husband does not really appreciate.

Dorothea Zarpas


ו
מכתב תודה (שלומית מזרחי)
8.10.06
לורן היקרה,

לפני כארבעה חדשים הגעתי לפגישה איתך מתוך הרגשה שאני זקוקה לעזרה בשיפור המראה שלי.
בתקופה זו הייתי מרוצה מחיי באופן כללי, התגברתי על הפרעת אכילה וירדתי במשקל. יחד עם זאת התגברה בי התחושה שאנני נראת במטבי, ואנני מנצלת את הפוטנציאל שלי.הרגשתי שאין לי "שיק", אין לי טעם ואנני מסוגלת לבחור בעצמי בגדים ואביזרים נכונים לי. התקנאתי בנשים שנראו טוב והקרינו ביטחון עצמי ובעיקר במיומנות שלהן לבחור בעצמן את האמצעים למראה המושך.
חשבתי לעצמי שאני צריכה יועץ שיגיד לי מה לקנות ושאני לא מסוגלת בעצמי.
הגעתי אליך בהיסוס כי, כמו מרבית הנשים, הרגשתי שאני עדיין שמנה מדי, וממילא בגדים לא יראו עלי טוב. כשראיתי אותך, דוגמנית לשעבר, התגברו עוד יותר רגשי הנחיתות...
עם ההכרות איתך והתהליך שעברנו, השתחרתי והירגשתי בנוח יותר ויותר.
הנחית אותי באופן מקצועי ביותר, העשרת אותי בידע ובטיפים מקצועים באופן מלא ואיכפתי. הרגשתי שמעבר לשרות המקצועי שנתת לי, היה לך חשוב באמת שאקבל ואפנים את הכלים. לא היית שיפוטיות והבהרת לי שלכל מבנה ותכונות יש את הבגדים, האביזרים והאיפור שמתאים והרמוניים, למדתי לקבל את עצמי ללא שיפוט ולאהוב את מה שיש.
בילינו מספר ימים יחד בהם העשרתי את הידע שלי. הפנמתי כללים שבהתחלה היו לי מלאכותיים, ובהמשך הפכו לטבע שני.
הדובדבן שהקצפת היה מסע הקניות שערכנו ביחד, תמיד שנאתי לערוך קניות. הייתי מתבלבלת, מבולבלת, מחפשת חיזוקים של המוכרות, ולא יכולה להחליט ש"זהו זה".
איתך הכל היה קליל וזורם. ידעתי מיד מה לבדוק ובעיקר על מה לא לבזבז זמן. ניצחת אותי אפילו בעיקרון העיקש שאני לא אעלה על עקבים. מצאת לי נעליים אכותיות שגם נוחות וגם מחמיאות.
גם באיפור שבפעם נראה לי "איפור" ונמנעתי ממנו, הצלחת ללמד אותי להשתמש בו בקלות ובמיומנות.
החיים שלאחר המסע איתך השתנו לגמרי. אני קמה בבוקר, יודעת מה לעשות על מנת להראות במיטבי ויוצאת מהבית עם בטחון ושפת גוף שמדברת בעד עצמה. אני קוצרת מחמאות וחיזוקים. השיער שלי דורש מינימום התעסקות וטיפול, ועם התספורת החדשה אני נראת טבעית ונאה.
כשאני משוטטת בין חנויות, אני עושה סלקציה מהירה,נוהגת באסרטיביות ויודעת מה אני לא רוצה. אני חוסכת זמן וכסף רב בכך שאינני קונה מה שלא מתאים לי ומתמקדת רק במה שנכון.
בקיצור, ההשקעה חד פעמית ומשתלמת לכל החיים.
בעתיד, ארצה שבעלי וביתי גם ירכשו כלים אצלך כבסיס להרגשת שלמות והצלחה בעבודה.
לסיכום, כל אחד צריך לורן.... איך לא חשבו על זה קודם?
תודה ענקית
משלומית מזרחי
לורן יקרה (דניאל)

לורן יקרה

תמיד הייתי מודעת למראה החיצוני שלי, לשפת גוף, ולפרטים הקטנים שעושים את ה"look" "

רציתי לדעת יותר בתחום והגעתי אליך דרך האתר שלך שמאוד הרשים אותי.

ונכנסתי למסע מעניין מאוד

את חיזקת ואישרת דברים שידעתי, פסלת דברים אחרים, ובעיקר הראת לי דרך אחרת ולכן מאז הפגישות איתך אני חושבת אחרת

ובעיקר פועלת אחרת. כשאני עושה shopping למשל אני לא מבזבזת זמן על חיפושים אין סופיים וכסף על פריטים שונים ומשונים

אני יודעת מה מתאים לי ומה אני רוצה לקנות

לורן היקרה אני נהניתי מהרצינות שלך ,מנדיבות לבך, ומהמקצועיות שלך ומהצורך שלך לעשות דברים עד הסוף,

תמשיכי להעניק לאנשים סביבך

באהבה

דניאל
sof sof (lea  p.)

מאז הקורס שלקחתי אצל לורן, אני סוף סוף מבינה איך כדאי לי להתלבש. אני מצליחה להבין איזה בגדים כדאי לי לקנות ואיזה לא. מה מתאים עלי ומה לא. סוף סוף אני מצליחה להיראות קלאסית ויפה ולהבין מה עובד ומה לא עובד ולמה.

בחירת בגדים זה כבר לא מיסתורין בשבילי. אני נכנסת לחנות בגדים וניגשת מיד לבגדים שיושבים עלי טוב. ולא מבזבזת זמן.

עד עכשיו כל הזמן קניתי בגדים שמתברר לבסוף שאינם מחמיאים לי ואינם נראים קלאסיים עלי ושהתחרטתי על קנייתם. אני מאוד ממליצה על הקורס.

לאה
ללורן היקרה (יערית)

ללורן היקרה !

ברצוני להודות לך מקרב לך על ייעוץ הסטיילינג שנתת לי .

לפני שהגעתי אלייך הייתי בטוחה שאני מתלבשת ומתאפרת נכון, וציפיתי לקבל רק ’ליטוש’ קטן. לאחר האיבחון והייעוץ שקיבלתי ממך הבנתי כמה טעויות עשיתי !!! למשל, הייתי בטוחה שאודם כהה מתאים לי, ואת לימדת אותי שהוא מקטין את השפתיים ! או שלמשל לבשתי מכנסי 7/8 כי חשבתי שהן מרזות אותי, אבל את הראית לי שהן דווקא ’מקצרות’ אותי ! תמיד היה לי ברור כבלונדינית ששחור זה הצבע שלי, ואילו את ממש הראית לי מול הראי כמה הצבע השחור גורם לדיסהרמוניה עם הצבעים שלי וכמה עדיף לי להתלבש על בסיס הצבע החום. היו לי כל כך הרבה תובנות ו’אסימונים’ שנפלו לי !!! ובנוסף להמלצות היישומיות עצמן, רציתי להודות לך גם על הדרך הנעימה שבה העברת אותן- בעדינות ובנועם, תוך כבוד והשתדלות לא לפגוע... כמו כן, לא הסתפקת רק להעביר לי את הידע, אלא שממש ’בחנת’ אותי לראות אם אכן למדתי והפנמתי אותו - כדי שאוכל בעתיד ליישם אותו בעצמי ללא עזרתך !!

תודה מקרב לב,

ד"ר יערית בוקק-כהן bokek@bezeqint.net

פברואר 2007salut lauren (marc de jerusalem)

salut lauren

Je recois beaucoup de compliments pour mon changement .Je te felicite, tu as fais du bon boulot!

je te remercie beaucoup encore et toujours.
לורן היקירה (תרצה)

לורן יקירה

אני מודה לך על המסע המרתק שאת עושה איתי.

אני לומדת ממך המון

בעזרתך אני מחליפה תוכנה , זהו שינוי דפוסים , שלא פשוט לעשות אותם ולהסכים להם .

אחרי שעברתי את כל המחסומים החלטתי לזרום ולתת לך להוביל אותי בשבילים שאני לא מכירה.

אני מודה לך על מי שאת בשבילי

לא מתפשרת , מדוייקת, אדיבה , נעימה עם לב גדול, עניים שרואות הכל , מעבר למילים.

למדתי להסתכל על פרטים בלבוש, על הופעה בכלל ,על הדברים שמדברים מתוכי ובזכותך יוצאים החוצה בהרמוניה .

דיברנו הרבה על סמכות.

בעדינות רבה ומקצועיות כדייג שדג את דג הזהב , שמת אצבע על התוכנה שמאירה את המסע הזה.

אני מודה לך על הדרך והאפשרויות שפתחת עבורי .

מי שחושב שהתאמת הבגד זה מסע קניות בלבד , מוזמן לחוות

חוויה מעצימה .

זהו עוד מסע במודעות עצמית

אני מודה לך יקירה על על כל רגע.

תודה

באהבה תרצה
באהבה (מיכאל)
לורן,
פשוט רציתי לומר לך שאת מדאימה ושפשוט שינית לי את החיים.a customer testimonial (karen)

Lauren,

I would like to take few minutes and thank you for what you taught me so far. (I hope this is no end and will continue to learn with your help)

Even though I usually feel good with myself as a person, my look was something I have always wanted to improve and especially learn about. Thanks to the process I went through with your help, I now much better understand who I am (style and look wise), what are my advantages and what should I highlight? More than this, I now know how to highlight my body, my colors, my natural forms.

I originally wanted a big change when I started this (I wanted the "wow" in a day) but I now know I went through a bigger change in my inside and a long-term change from the outside!

I strongly recommend this learning and inspiring process to any person wanting to take advantage of his/her natural body and looking for self-improvement.

Thank you Lauren.

You are helping people improve themselves…

Karen

Karen Klein
International Sales and Marketing Manager
=================================
ללורן, (יעל רון)

תודה על המקצועיות

אני משתמשת כל יום בטיפים שלך...

בברכה

יעל

מנהלת גני ילדים מונטסורי..
כיף! (דפנה. עובדת סוציאלית)

הכל פשוט כיפי!!

קל לי להתלבש,תרם לי הרבא בחיים יום יומים,

בבוקר אני יודעת מה ללבוש, מה לקנות , איך להתאים צבע.

אפילו לחתונה שלי אני יודעת בידיוק על השמלה והטכשיתים שאני אלבש.

כיף!!
פנטאסטי!!! (אילנה)

פשוט פנטאסטי!!

באמת פנטאסטי!!

אני מרגישה עם הבגדים שקנינו מאד טוב.

עברו 3 חודשים והכל נשאר! לא שכחתי כלום!

פנטאסטי.